O NÁS

Placky jsou naše vášeň a Ti kteří nás znají vědí, že brambory pro nás mají prostě jiný význam – dělat z nich na sádle smažené poctivé zlaté placky. Takové na které se k nám lidé rádi vrací a pokaždé si je vychutnají. A kam? K nám do plackárny u Lichny.

Jsme malá rodinná a tradiční restaurace. Nečekejte tedy nic nóbl, ale o to více Vás přivítáme s úsměvem a nabídneme pohodlí a fajn posezení. Dát si u nás mimo bramborových placek, můžete zejména bramborové placky … nooo a pak ještě taky placky a placky … ale pokaždé jinak. Ale vážně … pochutnáte si také na pečeném koleni, skvělém guláši nebo třeba brambáčích, které jsou naší specialitou. Sami vidíte, že jsme tradiční a neděláme žádné hogo fogo.

V létě si můžete sednout na terasu a Vaše děti se tu zabaví v dětském koutku. A pokud to chcete u nás roztočit ve velkém, máme tu pro Vás společenský sál, ideální pro narozky, svatby, oslavy, ale třeba i pro firemní párty. K dispozici je kulečník a ping pong. A nebojte se, dle Vašeho přání Vám připravíme hostinu, jak se patří … placky jsou naše vášeň, ale srdce dáváme i do přípravy obědů, večeří, rautů. Zkrátka „keťas“ se vším všudy.

Těšíme se na Vás!